Whatansu klasės valandėlė lauke. VI dalis

Atėjus pavasariui norime su Jumis pasidalinti klasės valandėlės idėja LAUKE!

Klasės valandėlės tikslas: klasės mikroklimato (bendravimo ir bendradarbiavimo) gerinimas.
Klasės mikroklimato kūrimas neatsiejimas nuo tarpusavio santykių puoselėjimo. Santykių kūrimą mes visų pirma suvokiame kaip nuoširdžius ir atvirus pokalbius bei bendrus patyrimus.

Užsiėmimas.
Klasiokai ir klasės auklėtojas susirenka prie mokyklos su lauko drabužiais. Visi susirinkusieji susiskirsto poromis ir sustoja į eilę vieni už kitų. Dešinėje eilės pusėje mokiniams užrišamos akys, o kairėje esantys mokiniai tylomis pereina per tris mokinius į priekį bei susikimba už rankų. Susidariusios poros tylomis, vieni paskui kitus eina į pasivaikščiojimą.

Eisenos pradžioje eina klasės auklėtojas, o iš paskos tylomis eina poros. Klasės auklėtojas turi pasirūpinti, kad einant tektų ir per kažką pralįsti, ir peržengti, ir pasilenkti. Po 10 minučių poros apsikeičia vaidmenimis: tie, kuriems buvo užrištos akys, tampa vedliais, o tiems, kurie buvo vedliai – užrišamos akys. Visi naujieji vedliai pasikeičia vietomis – sudarydami naujas poras. Tęsiame pasivaikščiojimą dar 10 minučių.

Refleksija.
Visi sustoja ratu ir atsakinėja į klausimus „Kas man šioje užduotyje buvo sunku, o kas lengva? Kaip manai, kodėl?“

Linkime Jums prasmingo laiko kartu!

Whatansu kviečia į 3d. komandos formavimo stovyklą Super Klasėms Auksinėje girioje (datos derinamos atskirai info@whatansu.lt).

Čia rasite daugiau idėjų Jūsų klasės valandėlėms.