Kodėl Vyrų Kalvė?

Nes tu nuolat girdi “Būk vyras”, o mes padėsime suprasti ką tai reiškia ir juo tapti. Vyriškumas – tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, skvarbus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.
 

Ko tikėtis Whatansu Vyrų kalvėje?


Prasmingos ir įsimintinos stovyklos su vyrais, kurie ne tik moko, kaip gyventi, bet patys taip ir gyvena. Kurie patys yra pavyzdžiai savo šeimoje, aplinkoje, visuomenėje. Daugybės įvairių užsiėmimų, planavimo užduočių, vyriškumo pamokų, veiksmo, sporto mankštų, žygių. Bendravimo, tikslo pasiekimo paslapčių. Dar – daug prasmingo darbo ir dar daugiau juoko. Tylos, kad išgirstum, kaip plaka tavo ir kito širdis. Mirgančių žvaigždžių virš galvos. Pagarbos ir atjautos pamokų, didžiulės, žodžiais sunkiai apibūdinamos patirties. Įsimintino savaitgalio su tikrais vyrais, kurie gyvena svajonėmis, dega idėjomis ir patys atsakingai kuria savo gyvenimą. Bonusas – JOKIŲ moterų.

Gyvenimas: patyrimų erdvėje “Auksinė giria” Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 . Vasarą nakvojama palapinėse. Pavasarį, rudenį ir žiemą – nakvojama šiltuose 4-6 vietų mediniuose nameliuose.

Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną.

Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Registracija: https://goo.gl/forms/UWNZvGMCViuENh7H3 

Datos:
Žiemą: 2019 m. vasario 1 – 3 d.
Pavasarį: 2019 m. balandžio 26 – 28 d.
Vasarą: 2019 m. rugpjūčio 18 – 23d.

Kaina: 

Žieminė Vyrų kalvė

Nuo 2019 m. Sausio 1d. 160 eur už kelialapį, 260 eur speciali kaina tėčiui ir sūnui

Pavasarinė Vyrų kalvė

Nuo 2019 m. Sausio 1d. iki balandžio 1d. 160 eur už kelialapį, 260 eur speciali kaina tėčiui ir sūnui
Nuo balandžio 1d. 170 eur už kelialapį, 270 eur speciali kaina tėčiui ir sūnui.

Vasaros Vyrų kalvė
Nuo 2019 m. sausio 1 d. Iki balandžio 1 d. 250 Eur
Nuo 2019 m. balandžio 1 iki birželio 10 d. 270 Eur
Nuo 2019 m. birželio 1 d. – 290 Eur

Kilus klausimams: skambink +370 650 73886 arba rašyk jurga@whatansu.lt