Kodėl Vyrų Kalvė?

Nes tu nuolat girdi “Būk vyras”, o mes padėsime suprasti ką tai reiškia ir juo tapti. Vyriškumas – tai atsakomybė už žodžius, mintis ir poelgius. Tai užgrūdintas kūnas, tvirta valia, skvarbus mąstymas, pagarba aplinkai, aštrus protas ir karšta, mylinti širdis. Tai veiksmai, atitinkantys žodį, o žodis – vertas pasitikėjimo. Tai buvimas kitų vyrų draugėje, siektino pavyzdžio paieška, disciplinos pajungimas tobulėjimui, išmintis ir galia, tvirtos, nepaminamos vertybės. Savo unikalios prigimties suvokimas. Gebėjimas saugoti, rūpintis, globoti ir mylėti. Viso šito išmoksi (o gal prisiminsi?) Vyrų kalvėje.
 

Ko tikėtis Whatansu Vyrų kalvėje?


Savaitgalio metu vyrams žadame ŽYGĮ, taip pat, kaip ir kitus būtinus Whatansu reikalus – refleksijas, rytines mankštas, knygų skaitymą, ežerą, vyriškas diskusijas, darbų planavimus, žaidimus. Be viso to būtinai vyks užduočių įgyvendinimas nuo pradžios iki pabaigos – sapnų gaudyklės perkėlimas, ąžuolo persodinimas ir panašiai 🙂 Žodžiu, ne tik daug veiksmo, bet ir kokybiško poilsio Auksinėje girioje.
Ko nesitikėti? Moterų! 😀
Beje! Pirmoji užduotis vyrams – į kalvę atsivežti lazdą !

Gyvenimas: patyrimų erdvėje “Auksinė giria” Liudgardos k., Dubingių s., Molėtų r. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 . Vasarą nakvojama palapinėse. Pavasarį, rudenį ir žiemą – nakvojama šiltuose 4-6 vietų mediniuose nameliuose.

Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną.

Saugumas: visus stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Registracija: https://goo.gl/forms/UWNZvGMCViuENh7H3 

Datos:
Rudenį: 2018 m. lapkričio 2 – 4 d.
Žiemą: 2019 m. vasario 1 – 3 d.
Pavasarį: 2019 m. balandžio 26 – 28 d.

Kaina: 150 eurų vienam vyrui. Speciali kaina tėčiui ir sūnui – 250 eurų už abu kelialapius.

Kilus klausimams: skambink +370 650 73886 arba rašyk jurga@whatansu.lt