ŠIRŠIŲ LIZDAS

 

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusi Whatansu komanda kviečia jus į išskirtinį savaitgalį mamoms ir jų paauglėms dukroms Širšių Lizdas 2019

Tikslas:
Stovyklos tikslas – išmokyti mamas ir dukras būti kartu, girdėti vienai kitą, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jos vienos kitoms trokšta tik gero, tik jų priemonės skirtingos.

Kam skirta:
„Širšių lizdas“ yra stovykla, kuri išskirtinai subalansuota dukroms (mokyklinio amžiaus) ir jų mamoms. Tai stovykla, kurioje įprasti buitiniai santykiai, kasdieniai, lyg daugybos lentelė iškalti klausimai ir atsakymai, suskambės naujai ir pavirs į naujus viena kitos atradimus.

Kodėl verta?
Whatansu mamų ir dukrų stovyklą rengiama tam, kad per žaidimą, gyvą patyrimą ir buvimą kartu mamos ir dukros atrastų gilesnį ryšį, suvoktų santykių grožį ir svarbą, kad kartu išmoktų žaisti ir atlaikyti gyvenimo audras.

Kaina:
Nuo 2019 m. liepos 7 d. mamos ir dukros bilieto kaina 250 eur, kaina trims šeimos moterims 350 eur.

Kas kartu?
Jurga Vidugirienė, Viktorija Minčinskaja, Rūta Vaitiekutė, Gintarė Liubinaitė ir kitos nuostabios nuostabios moterys.

Ugdymas:
Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.

Informacija telefonu:
8 650 73886 (Whatansu stovyklos mama Jurga)

Saugumas:
visas stovyklautojas apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Vieta:
Poilsiavietė “Auksinė giria”, Molėtų raj. https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 

Apgyvendinimas:
Nameliuose, po 3-6 asmenis viename kambaryje. Nameliai šildomi.

Maitinimas :
3-5 kartus per dieną. Maistas vegetariškas.

Datos:
 2019 m. spalio 18-20 d.
 

PASTABOS:
– Nepilnametėms stovyklautojoms būtina turėti medicininę pažymą. – Nuvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. Skatiname būti ekologiškoms ir kooperuotis į ekipažus. Ne veltui Whatansu senbuviai sako, kad geriausia dovana – tai kelialapis į Whatansu. Juk tokia patirtis už bet kokį pyragą saldesnė. Laukiam tavęs kaip šventės!