ŠEIMŲ SAVAITGALIS

Ilgametę stovyklų, seminarų ir nuotykių organizavimo patirtį sukaupusi Whatansu komanda kviečia tave ir tavo šeimą į jau tradicija tapusį šeimų savaitgalį “DVI MEDALIO PUSĖS”.

2018 m. spalio 5-7 dienomis
2018 m. gruodžio 26-28 dienomis

Tikslas:
Padėti tėvams ir vaikams būti kartu, girdėti vieni kitus, dalintis geromis ir blogomis patirtimis, priminti, kad jie vieni kitiems trokšta tik gero, tik jų priemonės skirtingos 🙂

Tema:

GERI tėvų ir vaikų santykiai

Kodėl verta?

Kur baigiasi rūpestis ir prasideda kontrolė? Ką “sutvarkytas kambarys” reiškia mamai, o ką dukrai? Kaip išmokti klausytis nenuteisiant? Kaip išmokti dalintis net ir skaudžiausiais dalykais? Kaip būti kartu ir džiuginti vieni kitus kiekvieną dieną?
Whatansu šeimos savaitgalį rengia tam, kad per žaidimą, gyvą patyrimą ir buvimą kartu tėvai ir vaikai atrastų gilesnį ryšį, suvoktų santykių grožį ir svarbą, kad tėvai mokytųsi žaisti, o vaikai – atlaikyti gyvenimo audras. Juk tvirta ir darni šeima kiekvienam nutiesia kelius į asmeninę laimę.

Kaina:

Kelialapiai kainuoja po 130 eurų, jei atvyksta 2 šeimos nariai ir po 100, jei atvyksta 3!!!

Kas kartu?

Mindaugas Vidugiris, Jurga Vidugirienė, Viktorija Minčinskaja, Rūta Vaitiekutė, Olegas Koršunovas, Gintarė Liubinaitė ir kiti nuostabūs nuostabūs žmonės.


Ugdymas:

Stovyklos programa sukonstruota taip, kad dėmesio būtų skirta tiek fizinio kūno (sportas, mityba, streso mažinimas) lavinimui, tiek ir kūrybiniams bei planavimo įgūdžiams įtvirtinti, empatijos bei asmeninio saugumo auginimui, vertybinių nuostatų bei įsipareigojimų diegimui.

Informacija telefonu: 8 650 73886 (Whatansu stovyklos mama Jurga)

Saugumas:

Nepilnamečius stovyklautojus apdraudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

 

Vieta:
Whatansu šeimų savaitgalis vyks Whatansu namuose Molėtų rajone prie Asvejos ežero – poilsiavietėje Auksinė giria (http://www.auksinegiria.lt/) .

 

Apgyvendinimas:
Nameliuose, po 3-6 asmenis viename kambaryje. Nameliai šildomi. Kiekviena šeima turės savo namelį ar kambarį.

Maitinimas :

3-5 kartus per dieną. Maistas vegetariškas.


PASTABOS:

– Nepilnamečiams stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą.
– Nuvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. Skatiname būti ekologiškais ir kooperuotis į ekipažus.

Ne veltui Whatansu senbuviai sako, kad geriausia dovana – tai kelialapis į Whatansu. Juk tokia patirtis už bet kokį pyragą saldesnė.


Laukiam tavęs kaip šventės!